Kuchnie
Łazienki
Sypialnie
Salon
Pokój dziecka
komercyjne

Czym zajmuje się dekorator wnętrz ?

 

Inaczej zwany architekt wnetrz - to wg. wikipedii specjalista w dziedzinie kształtowania wnętrz architektonicznych, który zajmuje się wystrojem i wyposażeniem ruchomym z uwzględnieniem funkcji pomieszczenia. Kształtowanie wnętrz obejmuje wystrój i wyposażenie ruchome z uwzględnieniem funkcji pomieszczenia.

 

Dekorator wnętrz powinien mieć ciekawe pomysły na wnętrza oraz umiejętność wykorzystania przestrzeni, wydzielić różne strefy życiowe, mieć oko do kolorów.  

 

Dobry dekorator wnętrz widzi temat całościowo, jako złożoną przestrzeń do zagospodarowania, która wymaga rozsądnego i estetycznego planu.  

 

 

Przeczytaj także kim jest projektant wnętrz Żory, Rybnik, Gliwice, Katowice, w tych miastach oferuję usługi projektowania wnętrz i dekorację wnętrz. Zapraszam Barbara Kostka. kliknij tu aby zapoznać się z ofertą.

Treści zawarte na tej stronie chronione są prawem autorskim, w szczególności zdjęcia, grafika oraz tekst. Zgodnie z Ustawą o „Ochronie Praw autorskich i Praw Pokrewnych” wykorzystywanie ich jest zabronione.