Kuchnie
Łazienki
Sypialnie
Salon
Pokój dziecka
komercyjne

O mnie

Piękne pomieszczenie to takie, w którym czujemy się bezpiecznie, emanujące pozytywną energią. To miejsce do którego chcemy wracać z przyjemnością.

 

Architekturą wnętrz zajmuję się od 2004 roku . Przez ten okres stworzyłam ponad 200 indywidualnych i niepowtarzalnych projektów.

Po ukończeniu szkoły architektonicznej doświadczenie zdobyłam pracując jako wieloletni projektant i kierownik działu projektowego w firmach projektujących i wykonujących meble na zamówienie (kuchenne, łazienkowe, szafy, garderoby i meble do salonu). Miałam zawsze bezpośredni kontakt z klientem oraz wykonawcą, stąd zdobyłam wiedzę nie tylko teoretyczną , ale przede wszystkim praktyczną. Zanim doszło do zaprojektowania mebli, najpierw potrzebna była aranżacja i projekt przestrzeni, do której dedykowany był mebel. Tworząc projekt wnętrza zawsze na pierwszym miejscu stawiam Klienta - jego potrzeby i gust. Dlatego , tak wielką wagę przykładam do starannego wysondowania jakich praktycznych rozwiązań oczekuje Klient, co jest jego priorytetem. Proponuję najwyższą jakość usług projektowych i wizualizatorskich. Każdy projekt jest indywidualny i dokładnie przemyślany. Jedyny w swoim rodzaju. Wyróżnia się pod względem estetyki, przemyślenia funkcji, ergonomii i dopracowania detalu. Wykorzystuję najnowsze trendy wykończenia i wyposażenia wnętrz. Wraz  z fotorealistycznymi wizualizacjami projekt tworzy niepowtarzalną całość

Treści zawarte na tej stronie chronione są prawem autorskim, w szczególności zdjęcia, grafika oraz tekst. Zgodnie z Ustawą o „Ochronie Praw autorskich i Praw Pokrewnych” wykorzystywanie ich jest zabronione.